Tarkkuusräikkäväännin "Zyklop Metal", siirrettävä neliöveto 1/4" ulosheittimellä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
Kestävä räikkäavain lyhyessä, sirossa muodossa. Erityisen sopiva ahtaisiin tiloihin. Ergonominen sormituki kahvan päässä. 15° kulmassa.
Sopii
Käsikäyttöön tarkoitettuihin hylsyihin.
Rakenne
Kiinteä, siirrettävä neliöveto oikea- ja vasenkätiseen käyttöön. Ulosheittimellä.
Materiaalivalinta ja erityinen taontamenetelmä takaavat optimaalisen toiminnan ja pitkän käyttöiän.
Materiaali
Kromimolybdeeniteräs, mattakromattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Räikkäpää |
|---|---|
| Pinta | mattakromattu |
| Materiaali | kromimolybdeeniterästä |
| Kokonaispituus | 141 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Hampaiden lukumäärä | 76 |
| Usp1 | 'Zyklop Metal', läpivienti-neliö, hienohampainen |
| Työkulma | 4,7 astetta |
| Usp2 | 76 hammasta, ulostyöntimellä, pituus 141 mm |
| Normi | DIN 3122; DIN 3120 |
| Valmistajan merkintä | 8003 A |
| Kokonaispituus | 141 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G632290 |
|---|---|
| EAN | 4013288174017 |