Räikkäpää 1 tuuma ilman kahvaa
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 3122-D 25
Sopii
Hylsyille käsikäyttöön.
Rakenne
Käännettävä oikea- ja vasenkätiseen käyttöön (36 hammasta); kahva ja räikkäosa erilliset. Kulutusosat ovat vaihdettavissa (varaosasarja nro 647610).
Materiaali
Kromiseosteräs, hilseilemätön kromaus nikkelin päällä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Räikkäpää |
|---|---|
| Pinta | kromattu |
| Materiaali | kromiterässeosta |
| Kokonaispituus | 185 mm |
| Neliökiinnitys | 1 tuuma |
| Hampaiden lukumäärä | 36 |
| Normi | DIN 3122 |
| Räikkäpään leveys | 70 mm |
| Räikkäpään leveys | 70 mm |
| Kokonaispituus | 185 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G647500 |
|---|---|
| EAN | 4018754013500 |