Kuusiokoloavain, pitkä, fosfatoitu 6 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kulmavarsi; pallopää mahdollistaa kiristyksen jopa 30° kulmassa.
Kromivanadiiniteräs, kauttaaltaan karkaistu (suuri sitkeys), fosfatoitu pinta.
Tekniset tiedot
| Pinta | fosfatoitu; fosfatoitu; fosfatoitu |
|---|---|
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
| Pitkä malli | kyllä |
| Varren pituus | 186×38 mm |
| Kuusikulmainen | 6 mm |
| Pinta | fosfatoitu; fosfatoitu; fosfatoitu |
| Kuusikulmainen | 6 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6273256 |
|---|---|
| EAN | 4045197922120 |