Kuusiokoloavain, pitkä, fosfatoitu 10 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kulmavarsi; pallopää mahdollistaa kiristyksen jopa 30° kulmassa.
Kromivanadiiniteräs, läpikarkaistu (suuri sitkeys), fosfatoitu pinta.
Tekniset tiedot
| Pinta | fosfatoitu; fosfatoitu; fosfatoitu |
|---|---|
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
| Pitkä malli | kyllä |
| Varren pituus | 234×50 mm |
| Kuusikulmainen | 10 mm |
| Pinta | fosfatoitu; fosfatoitu; fosfatoitu |
| Kuusikulmainen | 10 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G62732510 |
|---|---|
| EAN | 4045197922144 |