Räikkälenkkiavain Täysin VDE-eristetty 24 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Muototaottu, kromattu.
Muovieristys 1000 V:iin asti, DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201:n mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvinvääntimet |
|---|---|
| Pinta | Muovieristetty |
| Valmistusprosessi | pudotustaotut |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Taivutettu rengas | ei |
| Normi | SS EN IEC 60900 / VDE 0682-201 |
| Rengas-⌀ d | 52.7 mm |
| Avaimen pituus l | 260 mm |
| Avaimenväli | 24 mm |
| Pään korkeus h | 20.3 mm |
| Lukkotoiminto | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G61483324 |
|---|---|
| EAN | 4067263040712 |