Räikkälenkkiavain, täysin VDE-eristetty 14 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Muototaottu, kromattu.
Muovieristys 1000 V:iin asti DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201 -standardin mukaisesti.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvinvääntimet |
|---|---|
| Pinta | Muovieristetty |
| Valmistusprosessi | pudotustaotut |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Taivutettu rengas | ei |
| Normi | SS EN IEC 60900 / VDE 0682-201 |
| Rengas-⌀ d | 32.7 mm |
| Avaimen pituus l | 160 mm |
| Avaimenväli | 14 mm |
| Pään korkeus h | 13.8 mm |
| Lukkotoiminto | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G61483314 |
|---|---|
| EAN | 4067263001980 |