Kiintoavain / räikkälenkkiavain, suunnanvaihdettavat, 15° kulma 14 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Muottitaottu. Lenkkipäässä erittäin kevytkäyntinen, tukeva räikkämekanismi. Erittäin pieni palautuskulma 5°.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, mattakromattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvitaltta |
|---|---|
| Pinta | mattakromattu |
| Hampaiden lukumäärä | 72 |
| Valmistusprosessi | pudotustaotut |
| Uudelleenotto-kulma | 5 astetta |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Rengasura | 15 astetta |
| Avaimen koot | metrinen |
| Leuan korkeus h1 | 6.6 mm |
| Renkaan korkeus h2 | 9.4 mm |
| Räikkämomentin kuormitus | 160 Nm |
| Rengas-⌀ d | 27.3 mm |
| Avaimen pituus l | 193 mm |
| Avaimenväli | 14 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G61482014 |
|---|---|
| EAN | 4045197218797 |