Kiintoavain / räikkärengasavain, suunnanvaihdettavat, 15° kulma
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Taottu. Rengaspäässä erittäin kevytkäyntinen, tukeva räikkämekanismi.
Erittäin pieni kääntökulma 5°.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, mattakromattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiintoavain |
|---|---|
| Pinta | matta kromattu |
| Hampaiden lukumäärä | 72 |
| Uudelleenotto-kulma | 5 astetta |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Rengasura | 15 astetta |
| Räikkäväännin, käännettävä | kyllä |
| Avaimen koot | metrinen |
| Leuan korkeus h1 | 6 mm |
| Renkaan korkeus h2 | 9,2 mm |
| Räikkämomentin kuormitus | 59 Nm |
| Rengas-⌀ d | 26.4 mm |
| Avaimen pituus l | 179 mm |
| Avaimenväli | 12 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 614828 |
|---|---|
| EAN | 4062406649760 |