Kiintoavain / räikkärengasavain, käännettävä, 15° kulma
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Muototaottu. Integroitu räikkä 72 hampaalla antaa vain 5° työskentelykulman – tehokkaaseen työskentelyyn myös ahtaissa tiloissa.
Materiaali
Kromiseosteräs, kromattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiintoavaimet |
|---|---|
| Pinta | kromattu |
| Hampaiden lukumäärä | 72 |
| Valmistusprosessi | taottu muotissa |
| Uudelleenotto-kulma | 5 astetta |
| Materiaali | kromiterässeosta |
| Räikkäväännin, käännettävä | kyllä |
| Kääntyvällä kärjellä | ei |
| Pidintoiminto leukapuolella | ei |
| Päätyvaste leuapuolella | ei |
| Leuan korkeus h1 | 7.5 mm |
| Renkaan korkeus h2 | 8.4 mm |
| Leuan leveys b | 31.3 mm |
| Rengas-⌀ d | 28 mm |
| Avaimen pituus l | 202 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 614853 |
|---|---|
| EAN | 4018754239207 |