Yhdistelmäavain / lenkki-räikkäavain, käännettävä, 15° kulma 11 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pudotustaottu. Rengas- ja kitaosa räikkätoiminnolla. Lisäräikkämekanismi kitaosassa mahdollistaa nopean kiristämisen ilman, että avainta tarvitsee asettaa uudelleen. Rengaspuoli integroidulla jousella estämään lipsumista kiinnikkeen yli – käännettävissä oikea- ja vasenkätiselle kierresuunnalle. Erittäin pieni palautuskulma, 5°.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Tekniset tiedot
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
|---|---|
| Räikkäväännin, käännettävä | kyllä |
| Avaimen koot | metrinen |
| Leuan korkeus h1 | 5.2 mm |
| Renkaan korkeus h2 | 7.7 mm |
| Rengas-⌀ d | 22 mm |
| Avaimen pituus l | 165 mm |
| Avaimenväli | 11 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G61490511 |
|---|---|
| EAN | 3662424064999 |