Kiintoavain / räikkälenkkiavain, suunnanvaihdettavat, 15° kulma 10 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Muottitaottu. Lenkkipäässä erittäin kevytkäyntinen, tukeva räikkämekanismi. Erittäin pieni palautuskulma 5°.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, mattakromattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvitaltta |
|---|---|
| Pinta | mattakromattu |
| Hampaiden lukumäärä | 72 |
| Valmistusprosessi | pudotustaotut |
| Uudelleenotto-kulma | 5 astetta |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Rengasura | 15 astetta |
| Avaimen koot | metrinen |
| Leuan korkeus h1 | 5.2 mm |
| Renkaan korkeus h2 | 7.7 mm |
| Räikkämomentin kuormitus | 70 Nm |
| Rengas-⌀ d | 20.8 mm |
| Avaimen pituus l | 160 mm |
| Avaimenväli | 10 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G61482010 |
|---|---|
| EAN | 4045197218759 |