Kiintoavain / räikkälenkkiavain, suunnanvaihdettavat, 15° kulma
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Muottitaottu. Lenkkipäässä erittäin kevytkäyntinen, tukeva räikkämekanismi. Erittäin pieni palautuskulma 5°.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, mattakromattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvitaltta |
|---|---|
| Pinta | mattakromattu |
| Hampaiden lukumäärä | 72 |
| Valmistusprosessi | pudotustaotut |
| Uudelleenotto-kulma | 5 astetta |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Rengasura | 15 astetta |
| Avaimen koot | metrinen |
| Leuan korkeus h1 | 13.8 mm |
| Renkaan korkeus h2 | 17 mm |
| Räikkämomentin kuormitus | 900 Nm |
| Rengas-⌀ d | 60 mm |
| Avaimen pituus l | 425 mm |
| Avaimenväli | 32 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 614820 |
|---|---|
| EAN | 4045197553294 |