Kiintoavain / räikkärengasavain 17 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Muototaotut. Rengaspäässä erittäin herkästi käyvä, vakaa räikkämekanismi.
Erittäin pieni kääntökulma, 5°.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, mattakromattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuviavain |
|---|---|
| Pinta | mattakromattu |
| Hampaiden lukumäärä | 72 |
| Uudelleenotto-kulma | 5 astetta |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Avaimen koot | metrinen |
| Leuan korkeus h1 | 7.4 mm |
| Renkaan korkeus h2 | 10.8 mm |
| Räikkämomentin kuormitus | 134 Nm |
| Leuan leveys b | 38.4 mm |
| Rengas-⌀ d | 33.4 mm |
| Avaimen pituus l | 223 mm |
| Avaimenväli | 17 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G61480517 |
|---|---|
| EAN | 4062406649609 |