Kiintoavain / räikkärengasavain 16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pudotustaottu. Rengaspäässä erittäin kevyesti käyvä, tukeva räikkämekanismi.
Erittäin pieni palautuskulma 5°.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, mattakromattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuviavain |
|---|---|
| Pinta | mattakromattu |
| Hampaiden lukumäärä | 72 |
| Uudelleenotto-kulma | 5 astetta |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Avaimen koot | metrinen |
| Leuan korkeus h1 | 6.9 mm |
| Renkaan korkeus h2 | 10.5 mm |
| Räikkämomentin kuormitus | 124 Nm |
| Rengas-⌀ d | 31.4 mm |
| Avaimen pituus l | 207 mm |
| Avaimenväli | 16 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G61480516 |
|---|---|
| EAN | 4062406649593 |