Kiintoavain / räikkärengasavain 11 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Muototaotut. Rengaspäässä erittäin herkästi käyvä, vakaa räikkämekanismi.
Erittäin pieni kääntökulma, 5°.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, mattakromattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuviavain |
|---|---|
| Pinta | mattakromattu |
| Hampaiden lukumäärä | 72 |
| Uudelleenotto-kulma | 5 astetta |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Avaimen koot | metrinen |
| Leuan korkeus h1 | 5.4 mm |
| Renkaan korkeus h2 | 8.2 mm |
| Räikkämomentin kuormitus | 52 Nm |
| Leuan leveys b | 23.9 mm |
| Rengas-⌀ d | 22.9 mm |
| Avaimen pituus l | 166 mm |
| Avaimenväli | 11 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G61480511 |
|---|---|
| EAN | 4062406649548 |