Kiintoavain / räikkärengasavain 10 mm
- Tuotemerkki
- Holex
- Tuotenumero
- G61480510
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Ladattavat tiedostot
Styckpris:
10,10€
Tuotekuvaus
Rakenne
Pudotustaottu. Rengaspäässä erittäin kevyesti käyvä, tukeva räikkämekanismi.
Erittäin pieni palautuskulma 5°.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, mattakromattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuviavain |
|---|---|
| Pinta | mattakromattu |
| Hampaiden lukumäärä | 72 |
| Uudelleenotto-kulma | 5 astetta |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Avaimen koot | metrinen |
| Leuan korkeus h1 | 5 mm |
| Renkaan korkeus h2 | 7.6 mm |
| Räikkämomentin kuormitus | 43 Nm |
| Rengas-⌀ d | 20.9 mm |
| Avaimen pituus l | 153 mm |
| Avaimenväli | 10 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G61480510 |
|---|---|
| EAN | 4062406649531 |