JOKER 6007 kiintoavain/räikkärengasavain, erittäin pitkä 13 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Taontavalmisteinen. Rengaspäässä kevyesti käyvä, tukeva räikkä hienohampaisella mekanismilla (80 hammasta). Erittäin pieni palautuskulma 4,5°. U-päässä kaksoiskuusioprofiili ja vaihdettava, karkaistu metallilevy, jolla on pitotoiminto ja joka toimii päätyvasteena sekä mahdollistaa pienen palautuskulman.
Materiaali
Kromimolybdeeniteräs, mattakromattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvitaltta |
|---|---|
| Pinta | mattakromattu |
| Hampaiden lukumäärä | 80 |
| Uudelleenotto-kulma | 4.5 astetta |
| Materiaali | kromimolybdeeniterästä |
| Pidintoiminto leukapuolella | kyllä |
| Päätyvaste leuapuolella | kyllä |
| Avaimen koot | metrinen |
| Leuan korkeus h1 | 8 mm |
| Renkaan korkeus h2 | 8,6 mm |
| Leuan leveys b | 29,4 mm |
| Rengas-⌀ d | 26 mm |
| Avaimen pituus l | 245 mm |
| Avaimenväli | 13 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G61486513 |
|---|---|
| EAN | 4013288233349 |