JOKER 6001 Switch lenkki-/räikkäavain, käännettävä, 15° kulma 19 mm
- Tuotemerkki
- Wera
- Tuotenumero
- G61487519
- Varastotilanne
- 20kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Styckpris:
70,36€
Tuotekuvaus
Rakenne
Muototaottu. Rengaspäässä kevytkäyntinen, vakaa räikkärengas hienolla hammastuksella (80 hammasta). Erittäin pieni palautuskulma 4,5°.
Avoimessa päässä kaksoiskuusikulmaprofiili ja vaihdettava, karkaistu metallilevy, jossa pidätystoiminto; toimii myös pääterajoittimena ja mahdollistaa pienen palautuskulman.
Rengaspää 15° kulmassa, käännettävä
Materiaali
Kromimolybdeeniteräs, mattakromattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiintoavain |
|---|---|
| Pinta | mattakromattu |
| Uudelleenotto-kulma | 4.5 astetta |
| Materiaali | kromimolybdeeniterästä |
| Rengasura | 15 astetta |
| Räikkäväännin, käännettävä | ei |
| Avaimen koot | metrinen |
| Leuan korkeus h1 | 9.5 mm |
| Renkaan korkeus h2 | 11 mm |
| Leuan leveys b | 42 mm |
| Rengas-⌀ d | 34.7 mm |
| Avaimen pituus l | 246 mm |
| Avaimenväli | 19 mm |
| Valmistajan merkintä | 6001 Joker Switch |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G61487519 |
|---|---|
| EAN | 4013288184764 |