JOKER 6001 Switch lenkki-/räikkäavain, käännettävä, 15° kulma
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Muototaottu. Rengaspäässä kevytkäyntinen, vakaa räikkärengas hienolla hammastuksella (80 hammasta). Erittäin pieni palautuskulma 4,5°.
Avoimessa päässä kaksoiskuusikulmaprofiili ja vaihdettava, karkaistu metallilevy, jossa pidätystoiminto; toimii myös pääterajoittimena ja mahdollistaa pienen palautuskulman.
Rengaspää 15° kulmassa, käännettävä
Materiaali
Kromimolybdeeniteräs, mattakromattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiintoavain |
|---|---|
| Pinta | mattakromattu |
| Uudelleenotto-kulma | 4.5 astetta |
| Materiaali | kromimolybdeeniterästä |
| Rengasura | 15 astetta |
| Räikkäväännin, käännettävä | ei |
| Avaimen koot | metrinen |
| Leuan korkeus h1 | 5.5 mm |
| Renkaan korkeus h2 | 7 mm |
| Leuan leveys b | 20.3 mm |
| Rengas-⌀ d | 18 mm |
| Avaimen pituus l | 144 mm |
| Avaimenväli | 10 mm |
| Valmistajan merkintä | 6001 Joker Switch |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 614875 |
|---|---|
| EAN | 4013288183903 |