JOKER 6000 U-lenkkiräikkäavain 14 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Taottu. Rengaspäässä kevytkäyntinen, tukeva lenkkiräikkä hienohampaisella mekanismilla (80 hammasta). Erittäin pieni palautuskulma 4,5°.
U-päässä kaksitoistokulmaprofiili ja vaihdettava, karkaistu metallilevy, jossa on pitotoiminto; se toimii myös päätyvasteena ja mahdollistaa pienen palautuskulman.
Materiaali
Kromimolybdeeniteräs, mattakromattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jakoavain |
|---|---|
| Pinta | mattakromattu |
| Hampaiden lukumäärä | 80 |
| Valmistusprosessi | taottu muotissa |
| Uudelleenotto-kulma | 4,5 astetta |
| Materiaali | kromimolybdeeniterästä |
| Rengasura | 0 astetta |
| Räikkäväännin, käännettävä | ei |
| Avaimen koot | metrinen |
| Leuan korkeus h1 | 7,5 mm |
| Renkaan korkeus h2 | 9.2 mm |
| Leuan leveys b | 29.3 mm |
| Rengas-⌀ d | 28 mm |
| Avaimen pituus l | 188 mm |
| Avaimenväli | 14 mm |
| Valmistajan merkintä | 6000 Joker |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G61487014 |
|---|---|
| EAN | 4013288212580 |