Eristeelliset kiintoavaimet (U-malli) 16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pajataotut, kromatut; muovieristys 1000 volttiin asti DIN EN 60900/VDE 0682-201 mukaisesti.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiintoavain |
|---|---|
| Normi | SS EN IEC 60900 / VDE 0682-201 |
| Pinta | kromattu, muovieristeellä |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Valmistusprosessi | pudotustaottu |
| Leuan kulma | 15 astetta |
| Avaimen koot | metrinen |
| Avaimen pituus l | 160 mm |
| Leukapaksuus hmax | 10.7 mm |
| Normi | SS EN IEC 60900 / VDE 0682-201 |
| Avaimenväli | 16 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G61333016 |
|---|---|
| EAN | 4035894044713 |