Kiintoavain (U-avain) VDE-eristyksellä, eristetty 19 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Muottitaottu, kromattu; muovieristys 1000 volttiin asti DIN EN IEC 60900 / VDE0682-201:n mukaisesti.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiintoavaimet |
|---|---|
| Normi | SS EN IEC 60900 / VDE 0682-201 |
| Avaimen koot | metrinen |
| Avaimen pituus l | 180 mm |
| Leukapaksuus hmax | 12 mm |
| Normi | SS EN IEC 60900 / VDE 0682-201 |
| Avaimenväli | 19 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G61333319 |
|---|---|
| EAN | 4067263080114 |