U-kiintoavain VDE-eristyksellä, eristetty 14 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Pudotustaottu, kromattu; muovieristys 1000 volttiin saakka DIN EN IEC 60900 / VDE0682-201:n mukaisesti.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiintoavaimet |
|---|---|
| Normi | SS EN IEC 60900 / VDE 0682-201 |
| Avaimen koot | metrinen |
| Avaimen pituus l | 150 mm |
| Leukapaksuus hmax | 10.4 mm |
| Normi | SS EN IEC 60900 / VDE 0682-201 |
| Avaimenväli | 14 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G61333314 |
|---|---|
| EAN | 4067263070092 |