Kloskruvavain 22 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pudotustaottu, vakaa varsi ja tukeva leuka.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Asennustöihin vaikeapääsyisissä paikoissa.
Huomautus
Sopivat vääntötapit löydät numeroista 621600−621800.
Tekniset tiedot
| Pinta | kromattu |
|---|---|
| Valmistusprosessi | pudotustaotut |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Tuotetyyppi | Kiintoavain |
| Avaimen pituus l | 200 mm |
| Pään paksuus h | 8 mm |
| Reiän ⌀ | 12.5 mm |
| Avaimenväli | 22 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G61280022 |
|---|---|
| EAN | 4024089009927 |