Räikkäavain 1/4 tuuman kärjille C 6,3 ja E 6,3, ulosheittäjällä, QuickRelease 1/4 1/4
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
1/4 tuuman kärjille, joissa C 6,3 -varsi ja E 6,3 -varsi.
Malli
Vasen-/oikeakätinen suunnanvaihto vivulla.
Kärkipidin D 6,3 / F 6,3. Ulosheittäjällä ja QuickRelease-lukitusjärjestelmällä.
Tekniset tiedot
| Hampaiden lukumäärä | 80 |
|---|---|
| Kärkipidike | D 6,3; F 6,3 |
| Tuotetyyppi | Kärkityökalu |
| Pituus | 117 mm |
| Leveys | 22,6 mm |
| Korkeus | 16 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6766511/4 |
|---|---|
| EAN | 4018754286607 |