Räikkäväännin 1/4" biteille C 6,3 ja E 6,3 1/4 1/4
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
1/4" biteille, joissa on C6,3-varsi ja E6,3-varsi.
Rakenne
Vasen-/oikeakätinen suunnanvaihto vivulla.
Bittipidike D6,3 / F6,3.
Toimitussisältö
Sis. adapterin, jossa 1/4" neliö hylsyille.
Tekniset tiedot
| Hampaiden lukumäärä | 60 |
|---|---|
| Kärkipidike | D 6,3; D 6,3 |
| Tuotetyyppi | Bitsityökalu |
| Pituus | 88 mm |
| Korkeus | 12 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Valmistajan merkintä | 8001 A SB |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6766451/4 |
|---|---|
| EAN | 4013288192110 |