Pidike magneetilla / pikaliitoksella 6,3k
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaksiosaisissa järjestelmissä pidin ja ruuvauskärki ovat erillään. Kuluneena riittää siksi, että vaihdetaan pelkkä ruuvauskärki.
”Rapidaptor”-liitosvarsi automaattisella pikaliittimellä ja magneetilla C 6,3- ja E 6,3 -kärjille (magneetti pitää ruuvin paikallaan).
Huomautus
Rapidaptor-vapaakytkentäinen liitosvarsi (nro 675035, koko 6,3F).
Rakenne
- Pidin C 6,3- ja E 6,3 -kärjille.
- Holkki napsahtaa auki-asentoon. Kun työnnät kärjen sisään, se lukittuu automaattisesti.
- Myös hyvin pienet kärjet on helppo irrottaa, koska holkki nostaa ne irti magneetista.
–nopeampi kärkien vaihto, aina vain yhdellä kädellä.
Rakenne
Kaksiosaisissa järjestelmissä pidike ja ruuvitalttakärki ovat erillään. Kuluneena riittää, että vaihdetaan vain itse kärki.
”Rapidaptor”-liitosvarsi automaattisella pikaliitoksella ja magneetilla C 6,3- ja E 6,3 -kärjille (magneetti pitää ruuvin kiinni).
Huomautus
Rapidaptor-vapaakytkimellinen liitosvarsi (nro 675035 koko 6,3F).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | kärkipidin |
|---|---|
| Koneistettavissa | kyllä |
| Kiinnityksen kuusiokanta | 6,3 mm |
| Valmistajan merkintä | 889/4/1 K |
| Kokonaispituus | 52 mm |
| Kiinnitys konepuolella | E 6,3 (1/4 tuumaa) |
| Kuusiovääntö | D 6,3 (1/4 tuumaa) |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6750206,3K |
|---|---|
| EAN | 4013288095626 |