Uraterä Halfmoon, 4 mm 3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Bititaltalle nro 66 9931.
Malli
Terä korkealaatuista työkaluterästä.
Huomautus
Lisää bittiteriä kohdissa 669933–669936.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Talttapäinen ruuvimeisseli |
|---|---|
| Kiinnitysprofiili | Halfmoon |
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselihylsyt |
| Terän leveys | 3 mm |
| Terä-⌀ | 3 mm |
| Taltan paksuus | 0,5 mm |
| Terän pituus | 20 mm |
| Valmistajan merkintä | 800/9 C |
| Kokonaispituus | 44 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6699323 |
|---|---|
| EAN | 4013288168290 |