Bitsit Torx® Halfmoonille, 4 mm Tx5
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Bititaltalle nro 66 9931.
Malli
Terä korkealaatuista työkaluterästä.
Huomautus
Lisää bittiteriä kohdissa 669933–669936.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Ruuvimeisselit TORX®-ruuveille |
|---|---|
| Kiinnitysprofiili | Halfmoon |
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselihylsyt |
| Terä-⌀ | 3 mm |
| Terän pituus | 30 mm |
| Valmistajan merkintä | 867/9 C TORX® |
| Kokonaispituus | 44 mm |
| Torx®-profiili | TX5 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G669935TX5 |
|---|---|
| EAN | 4013288113580 |