Torx Plus® Halfmoon -kärjet, 4 mm 1ip
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kärkiruuvitaltta nro 66 9931.
Elektroniikkaruuvitalttasarjat nro 669630 / 669930.
Rakenne
Terä korkealaatuista työkaluterästä.
Huomautus
Lisää kärkiteriä numeroilla 669933 – 669936.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Ruuvimeisseli TORX PLUS® -ruuveille |
|---|---|
| Kiinnitysprofiili | Halfmoon |
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselihylsyt |
| Terä-⌀ | 1,5 mm |
| Terän pituus | 20 mm |
| Valmistajan merkintä | 867/9 C TORX PLUS® |
| Kokonaispituus | 44 mm |
| Torx Plus® -profiili | 1IP |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6699361IP |
|---|---|
| EAN | 4013288112668 |