Terä Phillips Halfmoonille, 4 mm 1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Kärkiruuvitaltta nro 66 9931.
Elektroniikkaruuvitalttasarjat nro 669630 / 669930.
Rakenne
Terä korkealaatuista työkaluterästä.
Huomautus
Lisää kärkiteriä kohdassa 669933–669936.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
|---|---|
| Kiinnitysprofiili | Halfmoon |
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselihylsyt |
| Terä-⌀ | 3 mm |
| Terän pituus | 20 mm |
| Valmistajan merkintä | 851/9 C |
| Kokonaispituus | 44 mm |
| Ristipääuran koko | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6699331 |
|---|---|
| EAN | 4013288112781 |