Urakärki, 1/4 tuumaa E 6,3 5,5/89 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN ISO 1173
Rakenne
Kiinnitykseen käsipidikkeisiin tai koneisiin, joissa on vastaava kuusiokiinnitys, tai kiinnitykseen liitosvarteen nro 675000–675050.
Materiaali
Kromivanadiini-erikoisseos, sitkankova.
Käyttötiedot
Uraruuveille DIN 3127.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Ura-ruuvitaltta |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kärkityökalu |
| Terän leveys | 5,5 mm |
| Taltan paksuus | 1 mm |
| Valmistajan merkintä | 800/4 Z |
| Kokonaispituus | 89 mm |
| Bitsien kuusiovarsi | E 6,3 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6742605,5/89 |
|---|---|
| EAN | 4013288192325 |