Urakärjet, 1/4 tuumaa C 6,3, pituus 39 mm 5,5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN ISO 1173.
Malli
Kiinnitykseen ruuvitalttoihin tai koneisiin, joissa on vastaava kuusiokiinnitys, tai kiinnitykseen kärkipidikkeeseen nro 675000–675050.
Vakiomalli, sitkeä-kova.
Materiaali
Kromivanadiinierikoisseos, sitkeä-kova.
Käyttötiedot
Uraruuveille DIN 3127 tai DIN ISO 2351-1.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Talttapäinen ruuvimeisseli |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Bits-työkalu |
| Terän leveys | 5,5 mm |
| Taltan paksuus | 1 mm |
| Valmistajan merkintä | 800/1 Z |
| Kokonaispituus | 39 mm |
| Bitsien kuusiovarsi | C 6,3 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6752605,5 |
|---|---|
| EAN | 4013288010865 |