IMPACT-ruuvaushylsy kuusiokolo, 3/4 tuumaa 21 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 3129
Rakenne
Järeä malli käytettäväksi sähkö- tai paineilmatoimisilla mutterinvääntimillä. Poikittaisreiällä ja rengasuralla kiinnitystä varten. Nelikanttiveto DIN 3121:n mukaan.
Turvallisuussyistä hylsyt on ehdottomasti kiinnitettävä sopivalla lukitustapilla ja kumirenkaalla.
Materiaali
Kromimolybdeeniteräs, pinta mangaanifosfatoitu.
Huomautus
Muut koot ja mallit pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyt |
|---|---|
| Soveltuu konekäyttöön | kyllä |
| Neliökiinnitys | 3/4 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsy |
| Pituus | 50 mm |
| Neliökiinnitys | 3/4 tuumaa |
| ⌀ ulostulopuolella | 35 mm |
| Avaimenväli | 21 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G65201021 |
|---|---|
| EAN | 4991644410095 |