IMPACT-ruuvinväänninhylsy kuusiokanta, 1/2 tuumaa, magneetilla 13 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Raskas malli käytettäväksi sähkö- tai paineilmakäyttöisten mutterinvääntimien kanssa. Poikittaisreiällä ja rengasuralla kiinnitystä varten. Sisäneliö DIN 3121:n mukaan.
Turvallisuussyistä hylsyt on ehdottomasti kiinnitettävä sopivalla varmistustapilla ja kumirenkaalla.
Materiaali
Kromimolybdeeniteräs, mustapintainen.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyavaimet |
|---|---|
| Soveltuu konekäyttöön | kyllä |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsyavaimen kärki |
| Pituus | 38 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| ⌀ ulostulopuolella | 21 mm |
| Avaimenväli | 13 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G65100513 |
|---|---|
| EAN | 4045197382344 |