Iskuruuvinvääntimen hylsysarja Torx®-ruuveille, 1/2" nelikanta, 6 osaa, pitkä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122 / 3123 mukaan;
hylsyt standardin DIN 3124 mukaan.
Sisä-/ulkopuoliset nelikannat standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromimolybdeeniteräs, mattakromattu.
Käyttötiedot
Sisä-Torx®-ruuveille, kierre M4–M10.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Ruuvitalttahylsyt: 6 kpl koot TX20; TX25; TX30; TX40; TX45; TX50
Säilytys: tekstiilipussissa tarrakiinnityksellä
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylsy |
|---|---|
| Pituus | 165 mm |
| Leveys | 140 mm |
| Korkeus | 65 mm |
| Vetoprofiili | Ruuvimeisselit TORX®-ruuveille; Ruuvimeisselit TORX®-ruuveille; Ruuvimeisselit TORX®-ruuveille |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Osien lukumäärä | 6 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G639517 |
|---|---|
| EAN | 4013288186362 |