Bits-hylsysarja 3/8" neliöveto, VDE-eristetty, 10 osaa 10 10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kärkikiinnityssarja täyseristetty 1000 V:iin asti standardin DIN EN 60900 / VDE 0682-201 mukaan.
Sijoitettu kestävälle tekstiilihihnalle kiinnitystä varten mukana tulevalla tarranauhalla esim. seinään, hyllystöön, huoltovaunuun tai Wera 2go -työkalukuljetusjärjestelmään.
Materiaali
Kromimolybdeeniteräs, mattakromattu.
Käyttötiedot
Kuusiokoloruuveille M2–M5.
Sisä-Torx®-ruuveille M4–M8.
Toimitussisältö (taulukon mukaisesti)
VDE-eristetyt kuusiokoloruuvihylsyt: 4 kpl, koot 4; 5; 6; 8 mm
VDE-eristetyt Torx®-ruuvihylsyt: 6 kpl, koot TX20; TX25; TX27; TX30; TX40; TX45
Säilytys: tekstiilihihna
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylsykärki |
|---|---|
| Pituus | 230 mm |
| Leveys | 85 mm |
| Korkeus | 80 mm |
| Vetoprofiili | TORX®-ruuveille tarkoitetut ruuvitaltat; kuusiokoloavain; TORX®-ruuveille tarkoitetut ruuvitaltat; kuusiokoloavain; TORX®-ruuveille tarkoitetut ruuvitaltat; kuusiokoloavain |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa |
| Osien lukumäärä | 10 |
| Valmistajan merkintä | Rem B VDE 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63399610 |
|---|---|
| EAN | 4013288210234 |