Ruuvaushylsy Phillipsille, 1/4 tuumaa 3
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Malli
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa tarttumista varten ruuvinkantoihin.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainkärki |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Pinta | kromattu |
| ⌀ kiinnityspuoli | 11 mm |
| Pituus | 25 mm |
| Ristipääuran koko | 3 |
| Ruuvin ⌀:lle | 5.3 - 7.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6316253 |
|---|---|
| EAN | 4045197559777 |