Ruuvaushylsy Phillipsille, 1/4 tuumaa 1
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Malli
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa tarttumista varten ruuvinkantoihin.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainkärki |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Pinta | kromattu |
| ⌀ kiinnityspuoli | 11 mm |
| Pituus | 25 mm |
| Ristipääuran koko | 1 |
| Ruuvin ⌀:lle | 2.1 - 3 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6316251 |
|---|---|
| EAN | 4045197559753 |