Ruuvinväänninhylsy 1/4 tuumaa Torx®-ruuveille, lyhyt Tx15
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa tarttumista varten ruuvinkantoihin.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Ruuvimeisselit TORX®-ruuveille |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainkärki |
| ⌀ kiinnityspuoli | 11 mm |
| Pituus | 25 mm |
| Torx®-profiili | TX15/200 |
| Profiilimitta a | 3.3 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G631805TX15 |
|---|---|
| EAN | 4045197559869 |