Ruuvinväännin-/iskuavainhylsy Torx®-ruuveille, 1/2 tuumaa Tx50
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Laadukas kaksiosainen rakenne. Optimaalisesti karkaistu runko vastaanottaa ja välittää käyttöenergian. Sisäneliö tiukoilla toleransseilla varmaan ja tukevaan kiinnitykseen käyttötyökaluun. Sisäneliö standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Ruuvimeisselit TORX®-ruuveille |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainosa |
| ⌀ kiinnityspuoli | 22 mm |
| Pituus | 55 mm |
| Torx®-profiili | TX50 |
| Profiilimitta a | 8,8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G643633TX50 |
|---|---|
| EAN | 4062406235758 |