Ruuvinväänninadapteri Torx®-kärjelle, 1/2 tuumaa Tx30
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Laadukas kaksiosainen rakenne. Optimaalisesti karkaistu runko, joka ottaa vastaan ja välittää käyttöenergian. Sisäneliö tiukoin toleranssein varmaa ja vakaata kiinnitystä varten käyttötyökaluun. Sisäneliö standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Ruuvimeisselit TORX®-ruuveille |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsykärki |
| ⌀ kiinnityspuoli | 22 mm |
| Pituus | 55 mm |
| Torx®-profiili | TX30 |
| Profiilimitta a | 5.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G643620TX30 |
|---|---|
| EAN | 4045197562524 |