Kuusiokolohylsy ruuvitaltalle 1/2 tuumaa, täysin VDE-eristetty 8 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Muovieristyksellä jopa 1 000 V standardin DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201 mukaisesti.
Huomautus
Töihin jännitteillä enintään 1000 V. Turva-alueilla saa yhdistää keskenään vain täyseristettyjä työkaluja (nro 643801–643809).
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Työkalut ja komponentit jännitteisten osien käsittelyyn enintään 100 V:n jännitteeseen asti. Vain käytettäväksi HOLEX-VDE-järjestelmäkomponenttien kanssa.
Sopimaton käyttö
- Älä muuta työkaluja tai komponentteja.
- Älä yhdistä sopimattomiin ulkoisiin komponentteihin.
- Älä käytä jännitteisillä osilla, joiden jännite ylittää 100 V.
Rakenne
Muovieristys enintään 1 000 V standardin DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201 mukaan.
Huomautus
Jännitteisiin töihin enintään 1000 V. Turva-alueilla vain täyseristettyjä työkaluja (nro 643801–643809) saa yhdistää keskenään.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokantaruuvaimen väännin |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsy |
| Normi | SS EN IEC 60900 / VDE 0682-201 |
| Pinta | muovieristetty |
| Lukitusrenkaalla | ei |
| Pallonmuotoisella päällä | ei |
| Kuusikulmainen | 8 mm |
| Pituus | 116.5 mm |
| Terän pituus, eristämätön | 15 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6438098 |
|---|---|
| EAN | 4067263120902 |