Kuusiokoloruuvitalttahylsy 1/2 tuumaa, täysin VDE-eristetty 8 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 7422 / DIN EN 60900 / VDE 0682-201
Rakenne
Muovieristyksellä jopa 1000 volttiin DINEN60900 / VDE682-201 mukaisesti.
Huomautus
Töihin jännitteillä enintään 1000 V. Turva-alueella vain eristettyjä työkaluja (nro 643810 – 643841) saa yhdistää keskenään.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokanta |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainhylsy |
| Normi | SS EN IEC 60900 / VDE 0682-201 |
| Kuusikulmainen | 8 mm |
| Pituus | 70 mm |
| Terän pituus, eristämätön | 11 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6438308 |
|---|---|
| EAN | 4007555356084 |