Kuusiokolohylsy 1/4 tuumaa, pitkä 13 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 3124-L
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa tarttumista varten ruuvinkantoihin.
Sisäinen neliö, jossa reikä DIN 3120-D 6,3:n mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Huomautus
HOLEX-kuusiokantahylsyt ovat saatavana myös tuumamittoina (nro 631417).
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyt |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hylsyavainosa |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Normi | DIN 3124 |
| Pinta | kromattu |
| AS-Drive-profiililla | ei |
| Pituus | 50 mm |
| ⌀ ulostulopuolella | 18 mm |
| Avaimenväli | 13 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63141513 |
|---|---|
| EAN | 4045197493347 |