Kuusiokolohylsy 3/8 tuumaa 12 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 3124
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa otetta varten ruuvinkannoista. Nelikulmainen sisäliitäntä standardin DIN 3120 mukainen.
Optimaalinen kuitusuunta erityisen taontamenetelmän ansiosta. Avainvälit tiukoin toleranssein ja AS-Drive-profiililla, joka suojaa ruuveja ja muttereita. Jännitys- ja vääntymävapaasti öljykylvyssä karkaistu tarkkaa istuvuutta varten. Pyöristetty.
Materiaali
HPQ®-teräs vaativaan käyttöön, hilseilemätön nikkelipohjainen kromipinnoite.
Tekniset tiedot
| Pinta | nikkelipinnoitettu kromaus |
|---|---|
| Materiaali | Kestävää HPQ®-terästä. |
| Tuotetyyppi | Hylsy |
| Vetoprofiili | 6-kulmahylsyt |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
| Normi | DIN 3124 |
| AS-Drive-profiililla | kyllä |
| ⌀ ulostulopuolella | 16.9 mm |
| Pituus | 28 mm |
| Avaimenväli | 12 mm |
| Vetoprofiili | 6-kulmahylsyt |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63720012 |
|---|---|
| EAN | 4018754002931 |