Kuusiokolohylsy 1/2", pitkä, täysin VDE-eristetty 24 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN EN 60900 / VDE 0682-201
Malli
Muovieristys enintään 1000 volttiin asti standardin DIN EN 60900 / VDE 0682-201 mukaisesti.
Huomautus
Töihin, joissa jännite enintään 1000 V. Turva-alueella saa yhdistää keskenään vain eristettyjä työkaluja (nro 643810–643841).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylsyavainosa |
|---|---|
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyt |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| Normi | SS EN IEC 60900 / VDE 0682-201 |
| ⌀ ulostulopuolella | 36,5 mm |
| Pituus | 96 mm |
| Avaimenväli | 24 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G64384124 |
|---|---|
| EAN | 4007555352246 |