Kuusikulmahylsy, 3/8 tuumaa, täysin VDE-eristetty 8 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201.
Malli
Muovieristys jopa 1000 V DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201 -standardin mukaisesti.
Huomautus
Töihin jännitteillä aina 1000 volttiin asti. Turva-alueella saa yhdistää keskenään vain eristettyjä työkaluja (nro 637681–637689).
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Työkalut ja komponentit jännitteisten osien käsittelyyn, enintään 100 V jännitteelle. Vain käytettäväksi HOLEX-VDE-järjestelmäkomponenttien kanssa.
Sopimaton käyttö
- Älä muuta työkalua tai komponentteja.
- Älä yhdistä sopimattomiin ulkoisiin komponentteihin.
- Älä käytä jännitteisissä osissa, joiden jännite ylittää 100 V.
Standardi
DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201.
Malli
Muovieristys jopa 1000 V standardin DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201 mukaan.
Huomautus
Töihin jännitteillä aina 1000 volttiin asti. Turva-alueella saa yhdistää keskenään vain eristettyjä työkaluja (nro 637681–637689).
Tekniset tiedot
| Pinta | muovieristetty |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hylsy |
| Vetoprofiili | Kuusiokolo-ruuvimeisseli |
| Normi | SS EN IEC 60900 / VDE 0682-201 |
| AS-Drive-profiililla | ei |
| ⌀ ulostulopuolella | 17 mm |
| Pituus | 45 mm |
| Avaimenväli | 8 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokantaruuvaimeiseli |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6376878 |
|---|---|
| EAN | 4067263069980 |