Kuusiokolohylsysarja, 1/2 tuuman neliövääntiö, 10 osaa
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122 / 3123 mukaan;
Hylsyt standardin DIN 3124 mukaan.
Sisä-/ulkopuoliset neliöväännöt standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromimolybdeeniteräs, mattakromattu.
Käyttötiedot
Ulkopuolisille kuusiokantaruuville/muttereille kuusiokololla ja kierteelle M6–M12.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
kuusiokantahylsyt: 10 kpl koot 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19 mm
Säilytys: tekstiilipussi tarrakiinnityksellä
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylsykärki |
|---|---|
| Pituus | 165 mm |
| Leveys | 140 mm |
| Korkeus | 65 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokolohylsyavaimet; Kuusiokolohylsyavaimet; Kuusiokolohylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Osien lukumäärä | 10 |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 10–19 mm |
| Valmistajan merkintä | 8790 C HF 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G639430 |
|---|---|
| EAN | 4013288184238 |