Hylsyavainsarja QuickRelease, 3/8 tuuman nelikulma, 19 osaa
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset nelikulmat standardin DIN 3120 mukaan.
QuickRelease-sarja murtosuojatussa ABS-muovilaatikossa vaahtomuovipehmusteella. Räikkäkahva, jatkovarsi, nivel ja hylsy muodostavat kauttaaltaan kiinteästi toisiinsa liitetyn kokonaisuuden. Painikkeen painalluksella irrotat osat nopeasti ja helposti toisistaan.
Materiaali
Chrome-Alloy-Steel, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkokuusiokantaruuveille/-muttereille kierrekoossa M5–M14.
Toimitussisältö taulukkokäyttö
12-kulmahylsyt: 14 kpl nro 637000
koot 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22
T-kahva QR: 1 kpl nro 635750
jatkovarret QR: 2 kpl nro 635645 koot 75; 240
nivelliitos QR: 1 kpl nro 636250
räikkäväännin QR: 1 kpl nro 635155
Säilytys: ABS-muovilaatikossa
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pituus | 322 mm |
| Leveys | 134 mm |
| Korkeus | 57 mm |
| Pikairrotuksella | kyllä |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa |
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyavaimet; 12-kulmahylsyavaimet; 12-kulmahylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa |
| Avaimen koot | metrinen |
| Osien lukumäärä | 19 |
| Avainvälin alue 12-kulmaiselle hylsyavaimelle | 8–22 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G633991 |
|---|---|
| EAN | 4018754260683 |